Рус Укр
ГоловнаБлогиВже понад 100 підписів зібрала Інтернет-петиція відставки мера Львова Садового
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Вже понад 100 підписів зібрала Інтернет-петиція відставки мера Львова Садового

2432
Вже понад 100 підписів зібрала інтернет-петиція до секретаря Львівської міської ради Василя Павлюка та депутатів 6-го скликання ЛМР.

Вже понад 100 підписів зібрала інтернет-петиція до секретаря Львівської міської ради Василя Павлюка та депутатів 6-го скликання ЛМР. В петиції депутатів просять голосувати на пленарному засіданні за дострокове припинення повноважень чинного міського голови Львова Андрія Садового. Серед підписантів є і Андрій Садовий.

Нагадую. Я є автором інтернет-петиції., Громадський діяч, заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Петиція зявилася в соціальних мережах. Саме в такий спосіб, перед львівськими міськими депутатами черговий раз актуалізується  питання імпічменту мера.

«Звертаємося до секретаря ради Павлюка Василя Михайловича та всіх представників народу депутатського корпусу Львівської міської ради 6-го скликання з проханням винести на таємне голосування на найближчому за часом пленарному засіданні сесії депутатів Львівської міської ради питання дострокового припинення повноважень міського голови Львова Садового Андрія Івановича.» значиться в самій інтернет-петиції.

Саму Інтернет-петицію можна знайти за посиланням: http://www.petitions247.net/sadovyj .

Основні користувачі Інтернету – активні люди, переважно молоді. І це дуже добре, що серед таких людей знаходиться все більше прихильників волевого рішення, щодо дострокового припинення повноважень міського голови Львова Андрія Садового!

 

Олег Пилипенко
 
Коментарі (0)
Блоги