Перейти до повної версії

Новини ЖКГ

Публікації

Визначено механізм захисту персональних даних під час верифікації субсидій
Відповідний Порядок обробки та захисту персональних даних під час верифікації соціальних виплат затверджено постановою Кабміну від 3 квітня 2019 року № 405.
З першого жовтня стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг
З першого жовтня 2019 року в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі — готівкова і безготівкова.

Коментарі

Т.Сліпачук:«Сьогодні, 24 травня, в Україні розпочинається виборча кампанія»
Сьогодні, 24 травня, в Україні розпочинається виборча кампанія. Про це розповіла, під час брифінгу, голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук
А.Коболєв:«Російська сторона має технічну можливість в наступному році не використовувати український транзит»
Газпром має технічні можливості відмовитися від використання української газотранспортної системи навіть у разі, якщо будівництво альтернативного маршруту "Північний потік-2" не буде завершено

Інтерв’ю

«Мінімальна заробітна плата в Україні має зростати швидше, ніж зростає інфляція в Україні»
Сьогодні більшість населення цікавить питання: чи чекати в цьому чи наступному році суттєвого збільшення мінімальної заробітної плати? Наприклад, профспілки вважають, що мінімалка має бути на рівні 7,7 тис. грн.
«Ми спостерігаємо активну динаміку збільшення доходів населення»
Накопичився чималий перелік запитань до Мінсоцполітики: чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії, що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій.

© 2010-2019 Інформаційне агентство «Україна Комунальна».