Рус Укр
ГоловнаБлогиВибори мера Львова – гра без козирів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

 

 

Вибори мера Львова – гра без козирів

2355
Якби день виборів міського голови Львова була наступна неділя, - то ймовірних переможців слід вітати в коридорах Верховної Ради. Ними можуть виявитися Олег Березюк – 16, 20% і Дмитро Добродомов – 14,60%. На третє місце претендує Олег Пилипенко – 6,20 %.

Якби день виборів міського голови Львова була наступна неділя, - то ймовірних переможців слід вітати в коридорах Верховної Ради. Ними можуть виявитися Олег Березюк – 16, 20%  і Дмитро Добродомов – 14,60%.  На третє місце претендує Олег Пилипенко – 6,20 %. Такі результати соцопитування, яке проводилося активістами громадської організації «СПАС» протягом 1-6 липня у м. Львів.

Далі йдуть Ігор Васюник з результатом – 5,20%, Руслан Кошулинський – 4,40%, Володимир Гірняк – 4,0%. Замикає сімку Оксана Юринець з результатом всього лише - 3,80%.

Більшість респондентів не визначилася із своїм вибором серед запропонованого списку, таких є доволі значна частина – 46,0%.

Дослідження проводилося методом «face to face», Було опитано 500 респондентів, старше 18ти років.

«Ми припустили, що Андрій Садовий, такий звичний персонаж для львівських рейтингів вже багато років, - позмагається за крісло мера Київа. Насправді це дуже навіть ймовірно, багатьом киянам симпатичний Садовий. А от у Львові роботою діючого мера незадоволені. Очевидно, що за таких обставин, рейтинг лідера Самопоміч у Львові є набагато меншим від рейтингу самої партії. Найбільш ймовірним кандидатом від ПП «Самопоміч» в такому випадку буде саме Олег Березюк. Інших варіантів просто не існує.

Дмитро Добродомов вже неодноразово доводив власний рейтинг на практиці. Тому ближче до виборів кількість його прихильників може навіть зрости.

А Олегу Пилипенку додасть голосів висування від Української партії «Єдність». Яку очолює Олександр Омельченко, людина - яка двічі адмініструвала Київ і вважається хорошим господарником.

Якщо на минулорічних виборах позапартійність була понижуючим коефіцієнтом для результатів Пилипенка. То цього року, до його чистого результату додасться множник партійного бренду, а якісні працівники на виборчих дільницях не дозволять фальсифікувати голоси», - перший заступник голови ГО «СПАС Андрій Федчишин.

 

Олег Пилипенко
 
Коментарі (0)
Блоги