Рус Укр
ГоловнаБлогиВідставка мера Львова не за горами – ГО «СПАС»!
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

 

 

Відставка мера Львова не за горами – ГО «СПАС»!

3598
До кожного без виключення з депутатів Львівської міської ради, громадські активісти звернулися із вмотивованою заявою щодо проведення таємного голосування з питання дострокового припинення повноважень чинного міського голови Львова Андрія Садового.

До кожного без виключення з депутатів Львівської міської ради, громадські активісти звернулися із вмотивованою заявою щодо проведення таємного голосування з питання дострокового припинення повноважень чинного міського голови Львова Андрія Садового.

В заявах стверджується, що міський голова Львова порушує Конституцію та закони України, права і свободи громадян, не забезпечує наданих йому повноважень. Що відповідно до ч.2 ст. 79 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» є підставою для дострокового припинення повноважень міського голови. Депутати ЛМР поставили оцінку «незадовільно» звітуванню міського голови за 2011 рік. Мали місце прокурорські приписи, прокурорські протести та подання міському голові. Є рішення суду, в яких бездіяльність/дії міського голови були визнані незаконними. Міський голова часто ігнорував запити та звернення міських депутатів, не вживав щодо них заходів та не надав відповідей.              

Спеціально для секретаря ради Василя Павлюка та львівських депутатів, мною був підготовлений проект ухвали «Про дострокове припинення повноважень міського голови Львова» разом з пояснювальною запискою.

Нагадую, громадська організація «СПАС» виступає опонентом чинного міського голови Львова Андрія Садового. В грудні минулого року, ГО «СПАС» було організовано комітет опору диктатурі Садового, тепер «Львівська Альтернатива».

Ми зробили дуже важливі заяви всім депутатам Львівської міської ради. Хоча, хотілося б нагадати, що фракція ВО Свобода у Львівській міській раді, так само як і фракції Удар та Фронт Змін, ще відразу після міських виборів у 2010 році відкрито заявили про свою опозиційність чинному меру. Міський голова Львова А. Садовий неодноразово зазнавав нищівної критики з боку корпусу депутатів 6-го скликання Львівської міської ради, а в засобах масової інформації лунали коментарі депутатів щодо потреби дострокового припинення повноважень міського голови Львова Андрія Садового, відставка якого має своє моральне та правове підгрунття.

Відповідно до п.3 Ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», таємне голосування проводиться обовязково у випадку, передбаченому пунктом 16 Ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» – прийняття рішення щодо дострокового припинення повноважень міського голови у випадках, передбачених цим Законом. Це означає, що таємне голосування з відставки мера А. Садового, на виконання вимог наших заяв має проводитися обов’язково, оскільки ми надали факти, які є підставами для припинення повноважень міського голови Львова А. Садового. відповідно до законодавства. В своїх заявах, ми додатково наголосили, що Закон «Про всеукраїнський та місцевий референдуми» з 28.11.2012 року втратив чинність та станом на сьогодні не існує жодного законодавчого акту щодо організації місцевого референдуму. Для громади це означає одне, розв’язати питання щодо відставки міського голови Андрія Садового сьогодні можна лише в один спосіб – провести таємне голосування на засіданні депутатів Львівської міської ради!

Ми не просимо проводити голосування вже 18 липня поточного року, але відразу на першому наступному засіданні депутатів Львівської міської ради. Нехай заяви розглянуть у профільній депутатській комісії законності, попередньо обговорять. Проте, якщо депутати відмовляться від таємного голосування з питання дострокового припинення повноважень мера, ми всеодно забезпечимо включення такого питання в Порядок денний засідання депутатів через прокурорський припис або в судовому порядку. А мешканцям Львова, як виборців тих політичних сил, які представлені у Львівській міській раді та осіб, які були обрані за мажоритарними округами – роз’яснимо, що представники територіальної громади Львова депутатського корпусу є бездіяльні. Не хочуть виконувати свої обіцянки громаді щодо відставки міського голови. А хочуть лише сваритися з мером, критикувати його і безпорадно розводити руками, коли постає питання вжити радикальних заходів і відправити А. Садового у відставку. Можливо так комусь і є зручніше, але у випадку бездіяльності міських депутатів щодо вирішення питання дострокового припинення повноважень мера Садового, - ми не приховуватимо правду від людей, виборців на наступних міських виборах.

Також, мною депутатам запропонований проект ухвали. Вона включає в себе лише три пункти: «Керуючись ст.4, частиною 1 ст.10, ст.25, п.16 ст.26, ст.ст. 42, 59, 73, 79 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, у зв’язку з тим що міський голова не виконує покладених на нього повноважень, порушує закони України, права і свободи громадян, беручи до уваги ст. 8 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування“, міська рада ухвалила::
1. Достроково припинити повноваження міського голови м.Львова Садового Андрія Івановича;

2. Департаменту «Адміністрація міського голови» оприлюднити цю ухвалу у засобах масової інформації;


3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та законності та тимчасово виконуючого повноваження міського голови м.Львова В.Павлюка.

Тепер будемо чекати на відповідні дії депутатів. Сподіваюся, виборці не помилилися у своєму виборі, а депутати бажають лише достойно представляти інтереси громади.

Від себе хочу додати, що закликаю мешканців Львова, громадські організації Львівщини, місцеві партійні осередки, депутатів обласної ради та депутатів Верховної ради зі Львова підтримати звернення ГО «СПАС» до львівських депутатів щодо проведення таємного голосування з питання відставки чинного міського голови Андрія Садового власними заявами!

 

 

Олег Пилипенко
 
Коментарі (0)
Блоги