Рус Укр
ГоловнаБлогиУ Львові створено антикризову програму дій уряду України на 10 років
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

 

 

У Львові створено антикризову програму дій уряду України на 10 років

3196
У Львові створено антикризову програму дій уряду України на 2014 – 2024р. Автор програми – громадський діяч, заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

У Львові створено антикризову програму дій уряду України на 2014 – 2024р. Автор програми – громадський діяч, заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Жодний політик, жодна партія не може візуалізувати майбутнє в Україні.  Програми партій складаються більше з переліку лозунгів та маніпулятивних слоганів, а ніж з наповнення відповідним змістом. За таких умов, пересічний українець навіть не може для себе чітко сформулювати параметри успішності влади. Зрозуміти, що чекає його завтра. У зв’язку з вищеописаним, у мене виникла потреба у створенні чіткої програми дій уряду. Що і визначило актуальність даної авторської праці.

Для друку, програма вже направлена у львівське видавництво «Апріорі». Як автор, чекаю на її вихід в світ до кінця квітня цього року.

Сама праця, складається з 11 частин. Це: Передмова; Внутрішньо-політична стабільність та консолідація суспільства; Зовнішня політика; Фінансово-кредитна політика; Національна безпека; Соціальний розвиток і забезпечення занятості; Житлове будівництво; Освіта; Демографія та міграція; Промисловість та сільське господарство; Мале підприємництво.

Друковані екземпляри програми, маю намір безкоштовно розповсюдити серед фахівців з різних галузей. З тим, щоб отримати фахові зауваження та пропозиції. Далі програма піде до політиків. І хто справді бажає змін на краще в Україні, візьметься за її реалізацію.

Олег Пилипенко
 
Коментарі (0)
Блоги