Рус Укр
ГоловнаБлогиНа сторінці Азарова спитали про ідею комунальних міні-ринків для громад сіл
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

 

 

На сторінці Азарова спитали про ідею комунальних міні-ринків для громад сіл

3082
На офіційній сторінці соціальної мережі фейсбук Миколи Азарова розмістили питання, стосовно його власної думки реалізації ідеї комунальних міні-ринків (торгових майданчиків) для територіальних громад сіл.

На офіційній сторінці соціальної мережі фейсбук Миколи Азарова розмістили питання, стосовно його власної думки реалізації ідеї комунальних міні-ринків (торгових майданчиків) для територіальних громад сіл.

Автор питання, рівно як і головний ідеолог створення таких ринків – я особисто, заступник голови ГО «СПАС», Олег Пилипенко.

Раніше, активісти ГО «СПАС» направили звернення до Президента України В. Януковича, з проханням створити у містах обласного та районного значення комунальні ринки (міні-ринки, торгівельні майданчики) територіальних громад сіл.  А в якості пілотного проекту, реалізувати такий задум спершу у Львові. На мою думку, як автора проекту, заступника голови ГО «СПАС», організація комунальних міні-ринків для реалізації селянами сільськогосподарської продукції власного виробництва забезпечить приміські села роботою, а самих львів’ян недорогими та екологічно чистими продуктами.

Потім, міського голову Львова А. Садового попросили надати інформацію стосовно переліку земельних ділянок, які можна використати під комунальні міні-ринки для територіальних громад приміських сіл.

Тепер ознайомитися з пропозицією та отримати своє запитання від громади, - наступила черга і М. Азарова.

Корисну ідею для покращення життя власного народу необхідно обстоювати. Ми це і робимо, усіма можливими шляхами. Якщо влада в Україні хоча би трішки мислить на перспективу – то для селян буде «зелене світло». А зможемо підняти село – зможемо розвивати і міста!

Посилання на офіційну сторінку в соціальній мережі фейсбук Миколи Яновича Азарова, на якій і було задано запитання - https://www.facebook.com/Nikolay.Azarov?ref=ts&fref=ts&rf=114873865190267&filter=2

 

Олег Пилипенко
 
Коментарі (0)
Блоги