Рус Укр
ГоловнаБлогиМалехівська земелька під УКРПОШТА?
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

 

 

Малехівська земелька під УКРПОШТА?

3230
Вчора, з Порядку денного пленарного засідання сесії депутатів Малехівської сільської ради було вилучене питання виділення земельної ділянки під логістичний центр сортування пошти державного підприємства поштового звязку «УКРПОШТА».

 

Вчора, з Порядку денного пленарного засідання сесії депутатів Малехівської сільської ради було вилучене питання виділення земельної ділянки під логістичний центр сортування пошти державного підприємства поштового звязку «УКРПОШТА».

У звязку з чисельними скаргами мешканців села Малехів Жовківського району на можливість проведення земельної афери, ГО «СПАС» скерувала заяву відповідного змісту в Малехівську сільську раду. В якій було запропоновано провести громадські слухання з цього питання, а саме питання зняти з Порядку денного засідання депутатів.

Заява була зачитана на засіданні депутатів Малехівської сільради особисто сільським головою, Володимиром Сеньковським. Після чого, свою думку довели до відома сільського голови  також і окремі депутати сільради та гості.

Ми оперативно підготували та скерували звернення в Малехівську сільраду, «УКРПОШТА» та державну інспекцію сільського господарства Львівської області.

Повірте, більш ніж дивно виглядає проект створення логістичного центру «УКРПОШТА». Саме підприємство знаходиться на грані збитковості, протягом останніх років скорочуються поштові відділення та штат працівників, були утилізовані лінії автоматичного сортування пошти Львівського поштамту. І тут, підприємство планує відкрити сортувальний центр, за межами Львова. На ділянці у 9 гектарів, з великим штатом працівників? За що обіцяє побудувати селянам дитячий садок на 150 місць та на загальну суму проекту 17 мільйонів гривень!

За моїм особистим розрахунком, враховуючи ціну сотки в селі Малехів, земельна ділянка в 9 гектарів буде коштувати приблизно 3 мільйони гривень, а тут пошта планує інвестувати 17?

Сільський голова Малехова п. Сеньковський, на засіданні  спробував довести, що громадська думка була врахована. Мовляв, серед мешканців попередньо проводилося анкетування. Але продемонстровані сільголовою шаблони анкет не мали реквізитів сільради, підпису чи печатки. Сам зразок анкети не затверджений рішенням сільвиконкому. Та і самі анкети чомусь в селі ніхто не бачив!

Отож, гадаю що якщо питання в майбутньому ще буде підійматися, то попередньо будуть обов’язково проведені громадські слухання.

Але, щось мені підказує, що питання виділення землі під логістичний центр «УКРПОШТА», в Порядку денному сесії депутатів більше не зявиться.

 

Олег Пилипенко
 
Коментарі (0)
Блоги