Рус Укр
ГлавнаяБлогиМалехівська земелька під УКРПОШТА?
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

Малехівська земелька під УКРПОШТА?

3249
Вчора, з Порядку денного пленарного засідання сесії депутатів Малехівської сільської ради було вилучене питання виділення земельної ділянки під логістичний центр сортування пошти державного підприємства поштового звязку «УКРПОШТА».

Вчора, з Порядку денного пленарного засідання сесії депутатів Малехівської сільської ради було вилучене питання виділення земельної ділянки під логістичний центр сортування пошти державного підприємства поштового звязку «УКРПОШТА».

У звязку з чисельними скаргами мешканців села Малехів Жовківського району на можливість проведення земельної афери, ГО «СПАС» скерувала заяву відповідного змісту в Малехівську сільську раду. В якій було запропоновано провести громадські слухання з цього питання, а саме питання зняти з Порядку денного засідання депутатів.

Заява була зачитана на засіданні депутатів Малехівської сільради особисто сільським головою, Володимиром Сеньковським. Після чого, свою думку довели до відома сільського голови також і окремі депутати сільради та гості.

Ми оперативно підготували та скерували звернення в Малехівську сільраду, «УКРПОШТА» та державну інспекцію сільського господарства Львівської області.

Повірте, більш ніж дивно виглядає проект створення логістичного центру «УКРПОШТА». Саме підприємство знаходиться на грані збитковості, протягом останніх років скорочуються поштові відділення та штат працівників, були утилізовані лінії автоматичного сортування пошти Львівського поштамту. І тут, підприємство планує відкрити сортувальний центр, за межами Львова. На ділянці у 9 гектарів, з великим штатом працівників? За що обіцяє побудувати селянам дитячий садок на 150 місць та на загальну суму проекту 17 мільйонів гривень!

За моїм особистим розрахунком, враховуючи ціну сотки в селі Малехів, земельна ділянка в 9 гектарів буде коштувати приблизно 3 мільйони гривень, а тут пошта планує інвестувати 17?

Сільський голова Малехова п. Сеньковський, на засіданні  спробував довести, що громадська думка була врахована. Мовляв, серед мешканців попередньо проводилося анкетування. Але продемонстровані сільголовою шаблони анкет не мали реквізитів сільради, підпису чи печатки. Сам зразок анкети не затверджений рішенням сільвиконкому. Та і самі анкети чомусь в селі ніхто не бачив!

Отож, гадаю що якщо питання в майбутньому ще буде підійматися, то попередньо будуть обов’язково проведені громадські слухання.

Але, щось мені підказує, що питання виділення землі під логістичний центр «УКРПОШТА», в Порядку денному сесії депутатів більше не зявиться.

 

Олег Пилипенко
 
Комментарии (0)
Блоги