Рус Укр
ГоловнаБлогиЯк у Львові мера обирали
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

 

 

Як у Львові мера обирали

3473
Якщо б вибори міського голови Львова відбулись наступної неділі, найбільшу підтримку львів’ян отримали б нові обличчя серед кандидатів на мера Львова. Так Ігор Починок, головний редактор газети «Експрес» - 40,4 %, а чинний міський голова Андрій Садовий ли

Якщо б вибори міського голови Львова відбулись наступної неділі, найбільшу підтримку львів’ян отримали б нові обличчя серед кандидатів на мера Львова. Так Ігор Починок, головний редактор газети «Експрес» - 40,4 %, а чинний міський голова Андрій Садовий лише – 8,4 %.  

Такі думки львів’ян презентують результати дослідження, проведеними активістами ГО «СПАС» у січні 2013 року.

У випадку дострокових виборів розподіл голосів між кандидатами на посаду міського голови виглядав би так: Ігор Починок – 40,4%, Богдан Хруставчук – 24%, Оксана Юринець – 9,6%, Василь Павлюк – 9,2%, Андрій Садовий – 8,4%, Степан Кубів – 4%, Остап Вовк – 1,6%, Євген Приступа – 1,6%, Володимир Матвіїшин – 1,2%.

Львівяни готові побачити нові обличчя у списку кандидатів на посаду міського голови Львова. Це природньо. Оскільки багато передвиборчих обіцянок, які лунали під час виборчих перегонів на посаду мера Львова не виконано. Логічно припустити, що від давно відомих адміністраторів міста, можна очікувати добре прогнозований результат, який мешканців Львова не задовільняє.

Варіант «Не підтримую жодного кандидата» не подавався в анкету свідомо. Тим хто вагався у своєму виборі, зачитували коротку біографічну довідку кожного з кандидатів анкети.

Планується постійно проводити такі дослідження. Львову вкрай необхідні достойні кандидатури на посаду мера. Можливо перелік кандидатів в майбутніх  анкетах зменшиться або навпаки збільшиться.

Додатково, опитаним з поданого переліку ставилося питання щодо пріоритетної задачі, яку на їх думку мав вирішити новий мер.

Отримано наступні результати: залучення інвестицій та створення нових робочих місць – 31,2 %, ліквідація смороду у Львові – 28,4 %, організація якісних міських пасажирських перевезень – 24%, забезпечення якісного ЖКГ – 15,2 %, формування іміджу Львова як туристично-привабливого міста – 1,2%.

Отримані результати демонструють, що у Львові мало або практично нічого не робилося для створення привабливого інвестиційного клімату, створення венчурних виробництв, практичного застосування знань та умінь випускників львівських ВНЗ. Не менше львів’ян хвилює і проблема смороду та недоліків нової транспортної схеми. Мешканці Львова до сих пір не отримали справді якісне ЖКГ, що було одною з головних передвиборчих обіцянок чинного мера Андрія Садового ще за його попередньої каденції.

Львів не бідний на розумні голови. Сподіваюся, ми побачимо не мало достойників, патріотів Львова, хороших господарників серед кандидатів в мери. Хто стукає в двері – тому відчинять...

Довідка

Дослідження проводилось активістами ГО «СПАС», методом «face to face» інтерв’ю у січні 2013 року. Було опитано 250 респондентів, старших 18 років.

Олег Пилипенко
 
Коментарі (0)
Блоги