Рус Укр
ГоловнаБлогиДепутатів перепитують, коли мера Садового у відставку?
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

 

 

Депутатів перепитують, коли мера Садового у відставку?

2461
До львівських депутатів звернулися із запитом щодо відставки мера Садового, повідомляють в ГО «СПАС».

До львівських депутатів звернулися із запитом щодо відставки мера Садового, повідомляють в ГО «СПАС».

 

Громадські активісти зробили запит до всіх голів депутатських фракцій та секретаря Львівської міської ради. Щоб довідатися, чому за останній рік часу попри численні і аргументовані заяви до депутатів щодо включення в Порядок денний питання голосування відставки міського голови Андрія Садового чи винесення з місця, - останнє так і не відбулося.

 

Нагадуємо, активісти ГО «СПАС» вже неодноразово зверталися до депутатів Львівської міської ради з вимогою провести голосування щодо відставки чинного мера Андрія Садового. Для цього, активістами були зібрані аргументи та запропонований проект ухвали.

 

«Так, ми неодноразово зверталися у Львівську міську раду з вимогою включити в Порядок денний питання голосування відставки мера Садового. І якщо відповідь начальника юридичного управління Гелени Пайонкевич, в якій навіть не спростовуються наші аргументи щодо підстав для дострокового припинення повноважень міського голови Львова, а наголошується про баланс прав та обов’язків депутатів нас не дивує. То позиція депутатського корпусу просто незрозуміла.

Представники львівської громади депутатського корпусу неодноразово справедливо критикували чинного мера. На користь їх антимерської позиції говорить і два звіти Садового, на яких останній отримав оцінку «незадовільно» і численні судові процеси мера з Львівською міською радою. Отож, чому до сих пір, незалежно від нашої позиції і заяв, а хоча б за власною ініціативою на підтримку здорового глузду і елементарної відповідальності перед виборцями і містом, жодного разу в Порядок денний засідань депутатів 6-го скликання не було включено питання голосування відставки чинного міського голови?

Ми зробили відповідні запити у мерію. І пообіцяли оприлюднити в ЗМІ відповідь і позицію кожного голови депутатської фракції, що дуже важливо для громади напередодні парламентських та місцевих виборів, в час перевірки виборцями обіцянок та оцінки дій їх обранців», - наголосив заступник голови ГО «СПАС»  Олег Пилипенко.

 

Олег Пилипенко
 
Коментарі (0)
Блоги