Рус Укр
ГоловнаБлогиДень прапору - точка відліку національного врядування в Україні!
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

День прапору - точка відліку національного врядування в Україні!

2077
Вже 23 рік поспіль, 3 квітня над Ратушею у Львові підіймають національний прапор. В цей день, у Львівській міській раді проходить урочисте засідання.

Вже 23 рік поспіль, 3 квітня над Ратушею у Львові підіймають національний прапор. В цей день, у Львівській міській раді проходить урочисте засідання.

Саме 3 квітня, в 1990 році депутатами першого демократичного скликання під головуванням Богдана Котика, було прийняте історичне рішення підняти синьо-жовтий прапор на будівлі Львівської міської ради. Завдяки діям цим мужніх людей, вперше в Радянській Україні було піднято синьо-жовтого прапора на міській Ратуші.

Тоді депутатів було 150 осіб. Патріотів, справжніх синів України. Лише 5 затятих комуністів, назавжди залишилися в історії України, як опоненти до власного народу. До своєї Батьківщини. До минулого, а значить і до майбутнього.

Сьогодні, невблаганний час склав свою ціну вже у 30 чоловік. Проте, цей день назавжди залишився в спогадах учасників подій як мить неймовірного національного піднесення! Як першопоштовх національної свідомості! І обличчя тих, хто вже не з нами – знову воскресають в памяті людей!

Зеновій Саляк, як і 23 роки тому назад долає історичну дистанцію у 408 сходинок вгору, щоб знову підняти прапор України. Його колеги з депутатів першого скликання Горбовий Богдан та Роман Матковський завмирають у цю мить. У них перед очима проноситься минуле, а обличчя знову наповнюються енергією та непохитною вірою в майбутнє України. Вірою в те, що нащадки не тільки пам’ятатимуть про цей день. А і розбудують нову, демократичну Україну. Державу, в незалежності якої мають остаточно закріпитися споконвічні прагнення українців до вільного життя, панування у своїх оселях, поваги до власних традицій та культури.

Олег Пилипенко
 
Коментарі (0)
Блоги