Рус Укр
ГоловнаБлогиЧергова перемога над МАФами у Святошинському районі міста Києва!
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Чергова перемога над МАФами у Святошинському районі міста Києва!

1994
Незаконно встановлений МАФ демонтовано

 

В період часу з 19:00 по 22:00 12 липня 2013 року біля будинку № 1/9 по вулиці Львівська в Святошинському районі міста Києва було встановлено малу архітектурну форму (далі – МАФ).

 Дізнатися про законність встановлення зазначеного МАФу та наявності відповідної дозвільної документації мені, як громадському інспектору благоустрою міста Києва, не вдалося, оскільки громадяни, що знаходяться в ньому відмовилися спілкуватися та надавати будь-яку документацію.

 Припускаючи, що даний МАФ було встановлено без жодної дозвільної документації, а відтак незаконно, я відразу ж, керуючись ст. 41 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Правилами благоустрою міста Києва, звернувся з відповідною заявою до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації. В зверненні попросив терміново організувати перевірку вказаних вище даних та за результатами перевірки вжити всі необхідні заходи з метою недопущення порушення чинного законодавства та правил благоустрою міста.

 І результат не забарився! Даний МАФ зник вже до кінця липня. Вдалося не допустити чергове самовільне захоплення прибудинкової території, за яку, доречі, сплачують мешканці цього ж будинку власні кошти.

 Загальна картина з МАФами в районі та по місту суттєво не змінилася, хоч робота і з боку міської влади, і з боку громади міста триває без зупину та перерви на літню відпустку. Проте на один незаконно встановлений МАФ в Святошинському районі стало менше. В даній ситуації спрацювала моя громадянська позиція та швидка реакція державного органу.

Тож, бій триває, далі буде…

 

 

Роман Хорольський
 
Коментарі (1)
Владимир2
07 Серпня 2013 p. 12:14
пока Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністраці будет "В ДОЛЕ", все это будет напоминать к сожалению борьбу с ветряными мельницами , хотя за почин - спасибо !