Рус Укр
ГоловнаБлогиСпіввласники багатоквартирних будинків зможуть отримувати інформацію про своїх сусідів з реєстру прав на нерухоме майно
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

 

 

Співвласники багатоквартирних будинків зможуть отримувати інформацію про своїх сусідів з реєстру прав на нерухоме майно

2872
Кабінет Міністрів пропонує надати право співвласникам багатоквартирного будинку на одержання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно...

Кабінет Міністрів пропонує надати право співвласникам багатоквартирного будинку на одержання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про суб’єктів права власності на житлові та нежитлові приміщення в такому будинку. Відповідний проект закону, який розробило Міністерство юстиції, ухвалений сьогодні, 31 травня, у ході засідання Уряду. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

За словами Міністра, законопроектом пропонується доповнити частину другу статті 28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, якою визначається перелік суб‘єктів, що мають право отримувати витяг з Державного реєстру прав на підставі заяви.

Закон надасть можливість співвласникам багатоквартирного будинку отримувати витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно, який міститиме інформацію щодо того, хто є фактичним власником квартири в цьому будинку.

Така інформація є необхідною у різних ситуаціях, починаючи від форс-мажорних до необхідності з‘ясування реального власника квартири при створенні об‘єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Закон спрямований на захист прав співвласників багатоквартирних будинків.

Міністр нагадав, що законопроект розроблявся на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Игорь Захаревич
 
Коментарі (0)
Блоги