Рус Укр
ГоловнаБлогиРодина Синютки може стати львівською шляхтою!
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

 

 

Родина Синютки може стати львівською шляхтою!

2663
До 31 березня включно - триває прийом пропозицій щодо кандидатур, на нагородження почесними відзнаками територіальної громади міста Львів. Щорічно, у Львівській міській раді для цього спеціально створюється комісія у справах відзнак, як дорадчий орган

До 31 березня включно - триває прийом пропозицій щодо кандидатур, на нагородження почесними відзнаками територіальної громади міста Львів. Щорічно, у Львівській міській раді для цього спеціально створюється комісія у справах відзнак, як дорадчий орган, який працює на громадських засадах, - повідомили в ГО «СПАС».

Кандидатури для нагородження почесними відзнаками територіальної громади м.Львова подаються громадськими, політичними, професійними і творчими організаціями, трудовими колективами, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, постійними депутатськими комісіями та самими членами комісії міської ради у справах відзнак.

До почесних відзнак територіальної громади м.Львова належать звання: «Почесний громадянин міста Львова», «Львівянин року» та «Шляхетна львівська родина».

«Цього року, збори членів нашої організації висунули на звання «Почесний громадянин міста Львов» Тимошенку Юлію Володимирівну, в першу чергу за її зусилля щодо цілодобового водопостачання Львова. Сьогодні мало хто пригадує про її неоціненний внесок в реформування водопостачання у Львові,  але ми вирішили в такий спосіб продемонструвати вдячність львів’ян. На звання «Львів;янин року» ми висунули Пилипенка Олега Владиславовича, за його значні здобутки в соціально-гуманітарній сфері міста, - проект «Підстав плече ближньому». І що сьогодні також важливо, його зусилля щодо промоції проекту співдружності східноєвропейських країн. В Польщі такий проект був сформульований Пілсудським, як «Три моря», «МіжМорє» або ж «Від моря до моря».  В проекті Олега Пилипенка фігурує назва «Балто-Чорноморська Дуга»або ж «ЦаР» - «ЦентральноЄвропейський Рубіж».  А кандидатом на почесне звання «Шляхетна львівська родина» від нашого громадського об’єднання стала родина Синютків. Діючий голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Михайлович Синютка та його дружина Синютка Наталія Геннадіївна. Родина Синюток на думку більшості членів нашої організації, приклала значні зусилля для розвитку громадянського суспільства та демократії у Львові», -  прокоментував перший заступник голови правління ГО «СПАС» Андрій Федчишин.

 

Олег Пилипенко
 
Коментарі (0)
Блоги