Рус Укр
ГлавнаяБлогиПід головним управлінням юстиції у Львівській області мітингували
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

Під головним управлінням юстиції у Львівській області мітингували

3444
Сьогодні мітингували під головним управлінням юстиції у Львівській області. Мітингувальники добивалися від начальника управління юстиції п. Багряка належного розгляду скарги на дії державної виконавчої служби.

Сьогодні мітингували під головним управлінням юстиції у Львівській області. Мітингувальники добивалися від начальника управління юстиції п. Багряка належного розгляду скарги на дії державної виконавчої служби.

В окремих діях працівників Галицького відділу державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції, протягом січня – лютого 2013 року, вбачається корупція, повідомляють мітингувальники з  ГО «СПАС».

Як наголосили в ГО «СПАС», у своїй скарзі до начальника обласної юстиції п. Багряка вони просили вжити заходи відповідно до ЗУ «Про засади запобігання та протидії корупції». Аналогічну скаргу надіслано і в прокуратуру Галицького району м. Львова.

Це стосується дій посадових осіб Галицького ВДВС ЛМУЮ за заявою стягувача – Львівської міської ради №1104 вих.1338 від 13.12.2012р. та документа про примусове виконання – виконавчого листа Львівського апеляційного адміністративного суду від 23.11.2012р щодо ТзОВ «Бескид»..

Так, Галицьким ВДВС ЛМУЮ, в ТзОВ «Бескид» було надіслано Вимогу від 14.01.2013р. №245 знести об’єкт нерухомого майна – цегляну будівлю, загальною площею 268,8 кв.м., що розташована на вул. Городоцька, 36 у м. Львові. А Постановами від 20.12.12, 14.01.2013р. накладено штрафи у розмірах 680 та 1360 грн. відповідно. А зараз Галицьким ВДВС ЛМУЮ скеровано листа у правоохоронні органи, щодо кримінальної відповідальності керівника підприємства.

Нагадаємо, що у вересні Львівський апеляційний адміністративний суд дозволив міськраді задля будівництва транспортної розв'язки примусово викупити будинок площею 268 квадратних метрів на вулиці Городоцькій, 36.

Згідно з рішенням суду, Львівська міська рада зобов'язана заплатити  фірмі 1,689 мільйона гривень. Виконавча служба вимагає від власників будинку на вулиці Городоцькій, 36 за власний кошт знести будівлю, яку має викупити Львівська міськрада. Водночас мерія не перераховує коштів за будинок, який заважає будівництву транспортної розв'язки.

Як зауважила Уляна Стахура, керівник ТзОВ «Бескид», якщо фірма зруйнує будівлю, то не буде що брати на баланс. А міській раді не доведеться виплачувати 1,6 мільйона гривень

«У рішенні Вищого адміністративного суду України зазначається, що ми зобов'язані тільки звільнити будівлю. Крім того, під час судових розглядів представники міськради повідомили, що спершу мерія має перерахувати гроші за викуп споруди, а після цього -- взяти будинок на баланс міста.

Ми вважаємо, що міськрада не має грошей, але навесні хоче розпочати будівництво транспортної розв'язки. А для досягнення своєї мети використовує виконавчу службу”, -- підсумувала  директор ТзОВ “Бескид”. Уляна Стахура.

Відповідно до Акту державного виконавця від 03.01.2013р., встановлено, що ТзОВ «Бескид»  звільнив належний йому об’єкт нерухомого майна – цегляну будівлю, загальною площею 268,8 кв.м., що розташована на вул. Городоцька, 36 у м. Львові.

В іншій частині виконання вищезазначеного рішення суду йдеться про знесення.

Це означає, що Львівська міська рада має повністю виплатити кошти ТзОВ «Бескид»  та взяти на баланс об’єкт нерухомого майна – цегляну будівлю, загальною площею 268,8 кв.м., що розташована на вул. Городоцька, 36 у м. Львові. Після чого будівлю буде знесено.

Особи, які беруть участь у виконавчому провадженні, зобов’язані сумлінно користуватися усіма наданими їм правами з метою забезпечення своєчасного та в повному обсязі вчинення виконавчих дій. Отож ТзОВ «Бескид»  не може зносити будівлю. Оскільки оскільки рішення суду в частині відчуження будівлі вже не можна буде виконати. А Львівською міською радою не було сплачено коштів, як того вимагається судом. Виходить що навпаки, Львівська міська рада, як особа виконачого провадження виявляє недобросовісність.

В даній ситуації наочно вимальовується дивний зв'язок виконавчої служби з мером Львова Андрієм Садовим. Державні виконавці тиснуть, а мерія зволікає з проплатою коштів. Більше того, якщо ТзОВ «Бескид» самотужки знесе будівлю. То порушником законодавства буде саме підприємство.

Отож, посадові особи Галицького ВДВС ЛМУЮ змушують фірму не виконувати рішення суду та порушити законодавство. Наслідки можуть бути страшні. ТзОВ «Бескид» зазнає додаткових фінансових втрат пов’язаних із знесенням будівлі; не виконає рішення суду – оскільки будівля має бути відчужена, а не пуста ділянка за що і нестиме відповідальність за це перед законом; і не отримає від Львівської міської ради коштів за свою споруду у сумі - 1,6 мільйона гривень.

Я хочу щоб громада Львова знала, що може чекати кожного з нас. Сьогодні державна виконавча служба тисне на ТзОВ «Бескид», а завтра вони прийдуть до вас!

Саме тому, ми і мітингували біля головного управління юстиції Львівської області.

Олег Пилипенко
 
Комментарии (1)
Софи Кремен2
13 февраля 2013 г. 00:58
No pasarán ;-)
Блоги