Рус Укр
ГлавнаяБлогиДвірники отримують малу зарплатню не тому, що недостатній тариф!
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

Двірники отримують малу зарплатню не тому, що недостатній тариф!

3289
Розпорядження КМДА по встановленню тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій визнано таким, що втратило чинність. Повний текст рішення 6-го апеляційного адмінсуду.
Розпорядження Київської міської державної адміністрації по встановленню тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій визнано таким, що втратило чинність. Повний текст рішення 6-го апеляційного адмінсуду.
 
А тепер пояснюю позицію «Спілки власників житла України» (СВЖУ).
 
1. Не вірте штатним провокаторам та позаштатним радникам! СВЖУ не припускає ситуацііі колапсу в утриманні будинків киян.
 
2. До колапсу призводять багаторічні цинічні дії КМДА по організації непрозорих схем використання грошей киян через тариф та дотацій з міського бюджету.
 
3. Суцільні порушення законодавства в сфері ЖКГ полягають у відсутності договорів між споживачами та керуючими дирекціями, відсутності технічних паспортів на більшість будинків, повної відсутності землевпорядної документації на прибудинкові теріторіі та невизначеність їх власника, протиріччя норми «до 20 числа» чинному законодавству, тощо.
 
4. Двірники та майстри отримують малу зарплатню не тому, що недостатній тариф! Двірники та майстри не отримують достойну зарплатню тому, що гроші споживачів вилучаються з фінансового потоку і йдуть на обслуговування роздутого адмінапарату та тіньові та непрозорі тендери. Їх бенефіціарами є верхівка КМДА (на посадах та біля її очільників).
 
5. Гроші споживачів не повертаються в будинок у вигляді якісних послуг. Прцікавьтесь по своєму будинку обсягами грошей та кошторисами на поточні ремонти за останні 5-10 років і ви все зрозумієте самі!
 
6. Особливо можемо подякувати КМДА за організацію цілорічного поливу прибудинкових теріторій та їх прибирання від снігу.
 
Так само, як і за додаткову платіжку на вивезення сміття без зменшення тарифу на утримання.
 
 
 

Вимога СВЖУ - приведення всієї системи стосунків в ЖКГ згідно з нормами чинного законодавства та компенсація суми наданих збитків (орієнтовно 1.5 млрд грн). 

Олексій Кучеренко
 
Комментарии (1)
Коля Пухов
11 января 2019 г. 23:18
Це мабуть загальна тенденція у державі: погіршення якості та/або зменшення об"єму комунальних послуг з одночасним підвищенням їх ціни.
Блоги