Рус Укр
ГлавнаяБлогиЗима близько. Кожному треба задати собі питання: "Що є у мене для виживання?"
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

Зима близько. Кожному треба задати собі питання: "Що є у мене для виживання?"

292
З коментарів до своїх дописів у фейсбуці, приватних розмов, навіть з журналістами українських ЗМІ не з енергетичного пулу, я зрозуміла, що більшість не уявляє масштаби біди, які нас очікують наступною зими та наступні роки
З коментарів до своїх дописів у фейсбуці, приватних розмов, навіть з журналістами українських ЗМІ не з енергетичного пулу, я зрозуміла, що більшість не уявляє масштаби біди, які нас очікують наступною зими та наступні роки. 
 
Те, що керівники енергетичної галузі - міністр енергетики юрист Г.Галущенко , керівник оператора всіх АЕС П.Котін займаються тільки білим шумом, піаром, щоб заспокоїти своїх кураторів в офісі президента, та оголошують про наполеонівські плани прямо зараз будівництва 100500 великих та малих АЕС в Україні - не дивно. Вони і далі будуть заспокоювати та заколисувати. 
 
Вони ж отримали свої посади як члени команди зрадника А.Деркача від офісу на Банковій за розкрутку  агентом ФСБ А.Деркачом нібито записів "розмов Порошенко-Байден." 
 
Свої поради підготовки до виживання в багатоквартирному будинку з електричними плитами я вже неодноразово озвучувала в ефірах ТВ, ЗМІ та т.і. з початку руйнування ОЕСУ в жовтні 2022 року. 
 
Що є у мене для виживання? 
 
Газова туристична плитка з балончиками на 400 мл (запас у мене зараз 35 шт), сонячна панель туристична на 37 Wh (заряджаю у сонячну погоду, заряджаю телефон, щоб економити  електроенергію із мережі, коли є світло), екофлоу ,  потужні пауер банки, ліхтарики на батарейках на акумуляторах, лампи світлодіодні на акумуляторах та батарейках для освітлення кімнат, запас батарейок).
 
Навіть, купила дрова і мангал, на крайній випадок, щоб на вулиці щось готувати, коли вже повна дупа буде.  Є сухий спирт та спиртовки. 
 
Пропоную зробити запаси сублімованої їжі для такої ситуацій, як у мене- каші швидкого приготування, картопляне пюре, супи, консерви м'ясні та рибні. 
 
Любі співвітчизники! 
 
Закликаю самостійно готуватися для біди зимою, якщо не плануєте виїхати за кордон та вижити в Києві в багатоквартирному будинку. 
 
У нашому будинку створене ОСББ. Ще в 2022 ми купили генератор, бо у нас ІТП, і навіть за відсутності світла зараз працює один лифт із трьох на генераторі. 
 
«Борітеся – поборете,
вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава
і воля святая!» (с) 
Ольга Кошарна
 
Комментарии (0)
Блоги