Рус Укр
ГлавнаяБлогиПро норми споживання газу без лічильників
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

Про норми споживання газу без лічильників

3316
Люди справедливо обурилися поверненням норм споживання газу з 90-х років - 9,8/18,3 м3/місяць на особу. Ці норми очевидно суттєво завищені.
Люди справедливо обурилися поверненням норм споживання газу з 90-х років - 9,8/18,3 м3/місяць на особу. 
 
Ці норми очевидно суттєво завищені.
 
Як це перевірити, а скільки в дійсності споживають люди без лічильника? Взяти показники споживання в людей з лічильниками було б не зовсім коректно, бо такі люди мають мотивацію економити.
 
Чому б не використати дані встановлених загальнобудинкових лічильників газу!? Хоч оплата газу за їх показами під сумнівом, але з точки зору технічного обліку це найбільш об'єктивні показники!
 
На малюнку результати майже півторарічного аналізу споживання газу в багатоквартирних будинках із загальнобудинковим лічильником. В квартирах газ використовується лише на плиту та є централізоване гаряче водопостачання. І це аналіз виконано самим облгазом!
 
 
 
 
Що бачимо? Середньорічне споживання біля 4 м3/місяць на особу. Це більш ніж в 2 рази менше ніж за нормами.
 
А скільки ж це газу можна списати "наліво" за завищеними нормами? На 3 млн абонентів - щонайменше на 5 млрд грн на рік. Де вони осідають? В облгазі!
 

І, о диво! По всій країні різко почали виходити з ладу загальнобудинкові лічильники газу. Облгази замітають сліди! А як у вас?  

Олексій Хабатюк
 
Комментарии (2)
Коля Пухов
28 января 2019 г. 21:44
Будинкові лічильники газу обмежують можливість олігархам обкрадати населення. Зараз би вони, збільшивши нормативи, накинули б на будинок вдвічи більше кубів, ніж спалюється згідно лічильника. Тому зараз влада розповсюджує міф, наче усі хотять індивідуальні лічильники, бо , на відміну від будинкових, індивідуальні лічильники не перешкоджають обманювати та обкрадати населення.
Коля Пухов
02 февраля 2019 г. 00:31
Якщо ви встановите у своїй квартирі індивідуальний лічильник газу, то ваша квартира перетвориться у прохідний двір для різноманітних посадовців псевдогазових служб. Вони будуть приходити зненацька і у самий непідходящий час, і не дуже покладаючись на дверний дзвінок, будуть з усієї сили рвати і викручувати дверну ручку або просто бити у двері. Крім нервів, дверні замки і ручки вони вам попсують - це точно.--------------------------------------------------------------------Отже, зробіть вибір: загальнобудинковий лічильник газу і об"єктивність нарахувань чи індивідуальний лічильник і безкінечні шахрайства і обмани помножені на безкінечні візити всіляких контролерів.
Блоги