Рус Укр
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

Міфи від Реви

1827
Як же Рева буде розвіювати цей міф? Можливо Гройсману потрібно розвяти Реву, аби управління праці почали працювати як потрібно?
Частина 2 Автоматичний перерахунок
 
Вже листопад 2018 року, а в цілій країні лише одиниці хто отримав автоматичний перерахунок субсидії на опалювальний період 2018-2019 років.
 
Особливо в Костополі Рівненської області працівники Костопільського УПСЗН сильно скаржаться на Гройсмана який на їхню думку довів до того що вони не спроможні перерахувати субсидії жовтнем місяцем як це обіцяв Рева - міністр соцполітики України.
 
В чому тут міф?
 
Міф в тому що незалежно від норми закладеній у законодавство працівники управлінь очікують на інформацію з різних джерел аби ... перерахувати субсидію людям в автоматичному режимі.
 
Це є порушення закону (постанови). Це є корупційним діянням.
 
Чому Рева ніяк не розвіє цей міф?
 
Мабудь він сам не розуміє, що перерахунок субсидії його підрозділи мають робити автоматично на тих даних які були ще в травні місяці, без отримання додаткових даних.
 
А вже коли такі дані надійдуть від комунальних підприємств, від податкової, міністерства фінансів, та з інших джерел і по цим даним будуть підстави для відібрання субсидії чи її коригування, то лише тоді відділки соцзахисту мають право, зібравши документи подати їх на вирішеня до Комісії.
 
Така процедура прописана самим Гройсманом та Ревою
 
Чому вони не вимагають свої чиновників доримуватися цих норм?
 
Я особисто сьогодні завітав до місцевого відділку соцзахисту де мені повідомили що хоча перархунок автоматичний але за ним потрібно звертатися не раніше середини листопада!!
 
При чому винний у всьому Гройсман - так мені і сказали.
 
Як же Рева буде розвіювати цей міф? Можливо Гройсману потрібно розвяти Реву, аби управління праці почали працювати як потрібно?
Сергій Бовикін
 
Комментарии (1)
Коля Пухов
14 января 2019 г. 21:29
Багато осіб непенсійного віку звільнені з попереднього місця роботи у зв"язку з різноманітними "ліквідаціями" держустанов; тобто позбавлені державою свого робочого місця по незалежним від них причинам . Тепер у цих осіб вже майже рік, як відібрали субсидію. --------------------------------------------- У якій ще країні можлива така турбота про людину?
Блоги