Рус Укр
ГлавнаяБлогиЛьвівська мерія ігнорує запити про встановлені дитячі майданчики. Можливо є що приховувати?
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

Львівська мерія ігнорує запити про встановлені дитячі майданчики. Можливо є що приховувати?

3355
Запити стосовно якнайповнішої інформації про дитячі та спортивні майданчики, встановлені за останніх 9 місяців Львівською міською радою, 21 травня були направлені міському голові А. Садовому.

Відповідно до законодавства, таку інформацію мерія мала надати в термін до 5-ти днів. Проте, в громадській організації інформацію досі не отримали.

Нагадую, громадська організація цікавилася: хто виступав підрядником, вартість робіт, конфігурацією майданчиків.

Ми направили три запити в мерію, цікавилися інформацією щодо дитячих та спортивних майданчиків, закупленим медичним обладнанням. Відповідь отримали лише від начальника управління охорони здоровя В. Зуба, про закуплене обладнання на суму 539, 080. А інформацію щодо майданчиків, нам і досі не надали.

Відповідно до статті 34 Конституції України та Закону України «Про доступ до публічної інформації», запитувану нами інформацію про майданчики міська рада мала надати в 5-ти денний термін. Далі ми планували провести відповідний аналіз даних та оприлюднити результати! Громада має знати, куди влада використовує бюджетні кошти. На скільки це доречно та ефективно, чи витрачаються адекватні суми коштів, які існують загальні тенденції…

Проте, окремі міські чиновники очевидно вирішили позловживати довірою громадськості і проігнорували закон. Інакше як можна пояснити, що на одні запити ми  отримали відповідь, а на інші ні?

Що ж, доведеться звернутися у прокуратуру, а при потребі і в суд.

 

Олег Пилипенко
 
Комментарии (0)
Блоги