Рус Укр
ГоловнаБлогиШановні колеги! Зі святом Вас!
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Шановні колеги! Зі святом Вас!

2975
Користуючись нагодою, засвідчую Вам свою повагу та щиро вітаю працівників і ветеранів житлово-комунальної галузі!

Користуючись нагодою, засвідчую Вам свою повагу та щиро вітаю    працівників і ветеранів житлово-комунальної галузі з нагоди нашого професійного свята- Дня працівників житлово- комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Важко переоцінити значення події в житті, коли в міста приходить справжнє благо – електроенергія та централізоване теплопостачання,  коли оживає реальна надія на краще та достойніше життя, відродження та становлення  малої батьківщини. Безперебійне постачання всіх цих благ цивілізації  забезпечують працівники комунальної сфери,і   нелегка їх праця робить наше життя людей  набагато комфортнішим.

 Протягом минулих років  фахівці – комунальники накопичували унікальний досвід виробництва  та    забезпечення якісними послугами  споживачів, впроваджували  новітні  технології та досягнення. Завдяки вашому професіоналізму,  самовідданій праці, відповідальності за ввірену справу, виробнича сфера , соціально-культурні об'єкти , оселі  українців  забезпечені  водою, світлом  і теплом.

Впевнений, що прагнення до підвищення ефективності Вашої діяльності, готовність  трудових колективів вдосконалюватися у всіх напрямах, максимально відповідати духу часу дадуть змогу підприємствам комунальної галузі стати стабільними, економічно потужними підприємствами регіонів, а  працівникам   -   гідно і з честю виконувати свій професійний обов'язок , адже Вам є чим пишатися, що берегти і розвивати.

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом !  Бажаю, щоб  не полишали  Вас оптимізм і наснага! Довгої та світлої Вам долі, міцного здоров'я, теплого, привітного сонця, успіхів, натхнення,  а також вагомих успіхів у важливій і почесній праці - нести тепло і надію у кожну оселю. Щиро зичу Вам і Вашим родинам  щастя, добробуту, процвітання і  всіляких гараздів.

Зі святом Вас!

 

 

Андрій Карауш
 
Коментарі (0)
Блоги