Рус Укр
ГоловнаБлогиШахраї намагаються ввести в оману ОСББ
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.html 

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

 

 

Шахраї намагаються ввести в оману ОСББ

3331
Учора Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України звернулося до Міністерства внутрішніх справ

Учора Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України звернулося до Міністерства внутрішніх справ з проханням провести перевірку факту фальшування офіційного бланку Мінрегіону.

З невстановленою поки-що метою, невідомі розіслали ряду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Одеській області листа, у якому пропонували взяти участь у конкурсі на проведення ремонтних робіт із залученням іноземних інвестицій, для чого пропонували співвласникам надати кошторис робіт та висновок незалежної аудиторської перевірки. Форма бланка не відповідала зразку, текст містив помітні граматичні та стилістичні помилки, лист не був оформлений відповідно до встановлених вимог діловодства, був підписаний не уповноваженою на те особою, для чого зловмисники використали ім’я реальної людини – головного спеціаліста Міністерства. Завдяки цьому, власне, і виявився факт фальшування – представниця одного з ОСББ вирішила пересвідчитися у правдивості документа, зателефонувала до реального фахівця Мінрегіону та надіслала по факсу копію фальшивки.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України категорично заявляє, що такі спроби ввести в оману представників ОСББ не матимуть успіху. Адже і форму бланка Міністерства, і підписи більшості уповноважених осіб Мінрегіону добре знають керівники об’єднань, які часто особисто спілкуються з керівництвом відомства. Крім того, будь-які конкурси проводяться виключно з розміщенням їхніх умов у вільному доступі на веб-сайті Міністерства.

Мінрегіон попереджає всіх учасників ОСББ про зростання активності шахраїв та закликає при наявності найменших сумнівів у правдивості документів негайно звертатися до Міністерства.

Просимо оприлюднити це звернення у вашому ЗМІ.

 

 Прес-служба Мінрегіону

Игорь Захаревич
 
Коментарі (0)
Блоги