Рус Укр
ГоловнаБлогиДо поранених бійців АТО – з книжкою!

загрузка...
Loading...
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

телефонний довідник ЖКХ

комунальний кодекс

До поранених бійців АТО – з книжкою!

189
Сьогодні ініціативу групи волонтерів «Книжкова сотня» підтримав львівський письменник – Олег Пилипенко. Бібліотека, яка зі слів координаторів «Книжкова сотня» вже налічує кілька тисяч книг, поповнилася виданням львівського автора «Львів назавжди зі мною».

 

Сьогодні ініціативу групи волонтерів «Книжкова сотня» підтримав львівський письменник – Олег Пилипенко. Бібліотека, яка зі слів координаторів «Книжкова сотня» вже налічує кілька тисяч книг, поповнилася виданням львівського автора «Львів назавжди зі мною».

Книжкова сотня вже третій рік поспіль проводить збір книжок для поранених бійців в зоні АТО.  У добиранні жанрів книг волонтери насамперед керуються реальними побажаннями самих войнів. Неабияким попитом користується пригодницька література, історичні твори та спеціалізовані видання військової тематики. Також звичайно і детективи  та фентезі.  Серед читачів у військовій формі,  можна віднайти і як справжніх поціновувачів науково-технічної літератури, так і любителів романтичних віршованих рядків.

Свою волонтерську місію координатори «Книжкова сотня» розпочали під час проведення Форуму видавців у Львові. Пригадують, як відвідувачі, так і самі автори почали приносити їм книги. Так у громадських активістів в наметі  з’явилися топ-новинки української літератури 2015 року: "Аеропорт" Сергія Лойко, "Сильне ім’я Надія" Надії Савченко, нові  твори Василя Шкляра та Левка Лук’яненка, збірки Анастасії Дмитрук та Марії Матіос,  тощо.

"Усіх нас згуртував потяг до якісного читання, а також бажання забезпечити хорошими і потрібними книгами наших солдатів", – так прокоментувала початок діяльності одна з координаторів волонтерської групи Людмила Біда.

Нагадуэмо, раніше громадські активісти ГО «СПАС» відправили книгу «Львів назавжди зі мною» в Луганську і Донецьку адміністрації, для читачів населених пунктів на лінії розмежування.                            

«Сьогодні я жалкував лише про одне, - чому я не знав про існування Книжкової сотні раніше!», - прокоментував свою співпрацю з волонтерами «Книжкова сотня» письменник Олег Пилипенко.

 

Олег Пилипенко
 
Коментарі (0)
Блоги