Рус Укр
ГлавнаяБлогиВР просить прокуратуру розібратися з будовою на Околична,10
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

ВР просить прокуратуру розібратися з будовою на Околична,10

3030
Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної ради України доручив прокуратурі м. Львова розібратися у ситуації навколо будівництва багатоповерхового житлового будинку на вул. Околична, 10

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної ради України доручив прокуратурі м. Львова розібратися у ситуації навколо будівництва багатоповерхового житлового будинку на вул. Околична, 10.  Як повідомляють в ГО «СПАС», такий лист у прокуратуру був направлений  13 лютого.

Нагадую, що раніше, ГО «СПАС» зверталася в Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної ради України із заявою стосовно ситуації навколо зведення будинку на вул. Околична, 10. До заяви були прикладені листи з підписами мешканців навколишніх житлових будинків..

 Будівництво багатоповерхівки на вул. Околична,10 на мою спільну разом з мешканцями сусідніх будинків думку, може привести до руйнування будинків №8 і 16, дитячого садочку «Дивосвіт» та створити загрозу життю та майну мешканців мікрорайону. Прокуратура м. Львова має вжити відповідних заходів, оскільки відповідно до пункту 9 розділу XV «Перехідні Положення» Конституції України прокуратура продовжує відповідно до чинних законів здійснювати функцію нагляду за додержанням і застосуванням законів.

Що переможе? Азарт забудовників чи здоровий глузд?

Олег Пилипенко
 
Комментарии (0)
Блоги