Рус Укр
ГлавнаяБлогиШахраї намагаються ввести в оману ОСББ
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

 
 


 

Шахраї намагаються ввести в оману ОСББ

3179
Учора Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України звернулося до Міністерства внутрішніх справ..........

Учора Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України звернулося до Міністерства внутрішніх справ з проханням провести перевірку факту фальшування офіційного бланку Мінрегіону.

З невстановленою поки-що метою, невідомі розіслали ряду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Одеській області листа, у якому пропонували взяти участь у конкурсі на проведення ремонтних робіт із залученням іноземних інвестицій, для чого пропонували співвласникам надати кошторис робіт та висновок незалежної аудиторської перевірки. Форма бланка не відповідала зразку, текст містив помітні граматичні та стилістичні помилки, лист не був оформлений відповідно до встановлених вимог діловодства, був підписаний не уповноваженою на те особою, для чого зловмисники використали ім’я реальної людини – головного спеціаліста Міністерства. Завдяки цьому, власне, і виявився факт фальшування – представниця одного з ОСББ вирішила пересвідчитися у правдивості документа, зателефонувала до реального фахівця Мінрегіону та надіслала по факсу копію фальшивки.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України категорично заявляє, що такі спроби ввести в оману представників ОСББ не матимуть успіху. Адже і форму бланка Міністерства, і підписи більшості уповноважених осіб Мінрегіону добре знають керівники об’єднань, які часто особисто спілкуються з керівництвом відомства. Крім того, будь-які конкурси проводяться виключно з розміщенням їхніх умов у вільному доступі на веб-сайті Міністерства.

Мінрегіон попереджає всіх учасників ОСББ про зростання активності шахраїв та закликає при наявності найменших сумнівів у правдивості документів негайно звертатися до Міністерства.

Просимо оприлюднити це звернення у вашому ЗМІ.

 

 Прес-служба Мінрегіону

Игорь Захаревич
 
Комментарии (0)