Рус Укр
ГлавнаяБлогиСадовий знову зазіхнув на Історію Лемберга
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

Садовий знову зазіхнув на Історію Лемберга

2731
До одного з приміщень ангару старого трамвайного депо львівськими комунальниками заблоковано прохід орендатору – «Львівському історичному музею»! Безцінні експонати промисловості Галичини тепер можуть бути просто викинуті на вулицю

До одного з приміщень ангару старого трамвайного депо львівськими комунальниками заблоковано прохід орендатору – «Львівському історичному музею»! Безцінні експонати промисловості Галичини тепер можуть бути просто викинуті на вулицю невігласами з «Львівелектротрансу». Проте в історичному музеї терпіти хамство з боку Львівської міської ради не збираються, третій день поспіль працівники музею намагається потрапити з іншого приміщення для чого попередньо демонтують стіну.

Трудовий колектив комунального закладу «Львівський історичний музей» самотужки прокладає собі шлях до приміщення ангару колишнього трамвайного депо на вулиці Вітовського, 57 (приміщення передано в оренду історичному музею на 50 років, договір оренди №Г-2166/4 від 02.08.2004).

Сьогодні в приміщенні ангару планується облаштувати Музей науки і техніки. Музей техніки у Львові дуже потрібний, бо таких державних музеїв в Україні майже немає. Львівянам є що показати в цьому музеї. Історія технічного розвитку Галичини налічує багато важливих відкриттів і винаходів ХУІІІ-ХХ ст., які вплинули на розвиток не тільки нашого регіону, а мали світовий характер. Вперше в Україні тут було здійснено книгодрукування, вперше було піднято повітряну кулю з автоматичним пристроєм керування газового пальника, вперше здійснено перегонку нафти та очищення фракцій перегонки, вперше виготовлено гасову лампу, яка освітила багато міст Європи та світу, перша залізнична колія була збудована у 1861 році, перші нафтові копальні в Бориславі, перший нафтопереробний завод та багато інших технічних рішень.

Радянський період також можна характеризувати позитивними впливами розвитку науково-технічного потенціалу Львівщини і Львова зокрема. Це потужні підприємства, такі, як Львівський автобусний завод, телевізійний завод, завод кінескопів, завод автонавантажувачів, підприємства машинобудування і електронної промисловості (військово-промисловий комплекс), ряд науково-дослідницьких інститутів. Тому цей фактор характеризує галичан, як людей високого інтелектуального і науково-технічного рівня.

Нежитлове приміщення використовується Львівським історичним музеєм для зберігання експонатів музею (фіакр XIX ст., знаряддя праці із галицьких озокеритних і нафтопромислів ХІХ-поч.ХХ ст., трьохциліндровий дизельний двигун «BENS» 1907 року, трактор колісний "Кіровець" марки У-2 з гасовим 4-х циліндровим двигуном. 1938 р., макети космічних супутників, мототехніка, велика колекція побутової техніки, зразки кінескопів виробництва Львівського заводу кінескопів, ювілейний годинник виготовлений 1991 році до дня незалежності України та багато іншої техніки).

Працівники «Львівелектротрансу» заблокували вхід до приміщення ангару. Нагло посміхаючись, вони повідомили, що мер Львова Садовий вже знає кому це приміщення продати і вони діють за його вказівкою… На додачу вони повідомили, що музейчикам краще подбати про своє приміщення на пл. Ринок,6, мовляв Садовий і там вже має покупця.

Ну що хочеться сказати, не ти Андрій Садовий давав – не тобі забирати! І якщо перед смертю не наївся – то і не налижешся! «Гільйотина» з голосів львів’ян чекає тебе на місцевих виборах!

 

 

Олег Пилипенко
 
Комментарии (1)
Читатель3
13 августа 2015 г. 17:32
Олег, что вы вечно Садового опускаете ниже плинтуса? На его место хочется, а не получается.
Блоги