Рус Укр
ГлавнаяБлогиПро опалювальний сезон 2022-23, що нас чекає?
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

Про опалювальний сезон 2022-23, що нас чекає?

1981
Скільки не кажи мед, у роті не стане солодше. Ось із цієї приказки й почнемо.
Зараз, прямо зараз, у червні, всі мають зрозуміти аксіому, не можна виправити те, чого не робили попередні 30 років, при цьому все посилено війною.
 
Немає газу, і при цьому ніхто не знає реальної ситуації з ним. Баланс газу не публікується останні кілька років, точної інформації про видобуток, імпорт, експорт немає, тому тут дірка, яку вирішили заткнути 266 млрд гривень, яких теж немає, газу, але й у Європі, де Коболєв та Яценюк обіцяли його купувати якщо що, замість того, щоб нарощувати свій газовидобуток.
 
Стан ТКЕ зрозуміло не змінилася, разом із тепловими мережами, і ще посилилося. Тепер ракета може прилетіти до будь-якої котельні та ТЕЦ, як це було у Кременчуці, Охтирці чи Чернігові.
 
Перевести всіх у багатоквартирному будинку на індивідуальне опалення неможливо, для цього потрібні роки, і гроші багато грошей, при цьому не всі й зможуть перейти, з технічних причин теж із новими котельнями.
 
Те, що говорить Мінрегіон з приводу температури, правда. Буде холодно і проводка не скрізь витримуватиме, заощаджуватимуть дуже жорстко. Буде +16 в деяких будинках і нижче буде.
 
Ми ж реформу провели і всі будинки утеплили, і всі ТКЕ модернізували в Україні після того, як підняли тарифи вдвічі 2017 року.
 
 

Так що теплі шкарпетки, халати, електроопалювачі різних видів та гарячий чай допоможуть частково вас врятувати цієї зими.  

Олег Попенко
 
Комментарии (0)
Блоги