Рус Укр
ГлавнаяБлогиПро нагальне життя проблеми щодо прибудинкових територій багатоквартирних будинків
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

Про нагальне життя проблеми щодо прибудинкових територій багатоквартирних будинків

1471
Почалося це вже давно. Ще у 15 році були внесені зміни до ст.42 Земельного Кодексу
Почалося це вже давно. Ще у 15 році були внесені зміни до ст.42 Земельного Кодексу у частині : 
 
Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, передаються безоплатно у власність або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".
 
Ані Уряд Яценюка, ані Гройсмана, ані Гончарука цього порядку не розробили... Може зараз є щось?..
 
Зі вступом в дію з 01.05.21 Закону України " Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг" №1060-ІХ, памятаєте? (його ще після прийняття ВРУ у грудні 2020 року, Президент півроку не підписував), визначено: 
 
8. Органам державної влади, органам місцевого самоврядування до 31 грудня 2021 року забезпечити формування земельних ділянок шляхом визначення меж земельних ділянок державної чи комунальної власності, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, за проектами землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, проектами землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб."
 
Ну прийняли це, ну підписали, але всі вже зрозуміли, що коштів на це у бюджетах всіх рівнів на 21 рік не закладено і те, що цю норму ніхто не буде виконувати.
 
Так воно і вийшло...
 
Але ж питання з прибудинковою територією залишилося і висить-муляє... Порядку від Кабміну немає, меж земельних ділянок, на яких розташовані БКБ, від ОМСу теж не буде. 
 
 А що тоді буде?...Знайшов! Є доручення Прем'єра до (увага!) Мінагрополітики та продовольства України  зайнятися цією справою і щось розробити та прийняти в цьому році по прибудинковим територіям багатоквартирних будинків... 
 

Ну слава Богу! Головне, що не охороні здоров'я чи внутрішніх справ це доручили... Кажуть, що Міністр Лещенко найуспішний менеджер в Уряді.  

Ігор Скоропад
 
Комментарии (0)
Блоги