Рус Укр
ГлавнаяБлогиНова поліція Львова розібралася з мером Садовим!
Опросы все опросы
ЧТО ПРЕПЯТСТВУЕТ ВАМ ВОВМРЕМЯ ПЛАТИТЬ ПО СЧЕТАМ ЗА УСЛУГИ ЖКХ?
Слишком высокие тарифы
Регулярное повышение квартирной платы
Низкое качество услуг или их полное отсутствие
Не соблюдение исполнителями сроков по вывозу мусора
Бездействие ЖЭКа
Ничего, я всегда вовремя плачу
Я не считаю нужным платить за коммунальные услуги

  

 

телефонный справочник ЖКХ

комунальний кодекс

Нова поліція Львова розібралася з мером Садовим!

2798
Після опівночі, святкування весілля, відомого шоумена Сергія Притули було перервано візитом нової поліції Львова. За анонімним дзвінком було повідомлено, що учасники забави занадто шумні і порушують спокій громадян

Після опівночі, святкування весілля, відомого шоумена Сергія Притули було перервано візитом нової поліції Львова. За анонімним дзвінком було повідомлено, що учасники забави занадто шумні і порушують спокій громадян.

Самі веселощі щасливих молодят 28 серпня проходили в ресторані «Кавальєр» що по вулиці Старознесенська. Саме за цією адресою і прибула за викликом поліція. Серед порушників спокою громадян в числі гостей були і такі відомі особи як депутат Береза і міський голова Львова Андрій Садовий.

«Після інциденту було звільнено начальника батальйону поліції, яка доречі була не зі Львова і призначено іншого, з місцевих, в минулому курсанта 3го потоку навчання. Чи пов’язано це з інцидентом залишається лише здогадуватися», - прокоментував голова Громадської ради при ГУМВСУ у Львівській області Рустам Курбанов.

 

Олег Пилипенко
 
Комментарии (0)
Блоги